Previous year Next year
By Week
Events for
2018
January 2018
  • Sunday, 07 January 2018 6:00 - 8:30
    Els Pastorets de Malgrat by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
June 2018
  • Saturday, 02 June 2018 - Sunday, 03 June 2018 10:00 - 12:00
    Segona Plana by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
  • Sunday, 03 June 2018 6:00 - 9:00
    Segona Plana by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
August 2018
  • Saturday, 04 August 2018 - Sunday, 05 August 2018 9:00 -  2:00
    Festa dels Empestats by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Altres
September 2018
  • Friday, 21 September 2018 - Wednesday, 26 September 2018 8:00 -  5:00
    Inscripció al Concurs by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
October 2018
  • Sunday, 28 October 2018 6:00 - 9:00
    23 Concurs de teatre: "M'agrades a les fosques" by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
November 2018
  • Sunday, 11 November 2018 6:00 - 9:00
    23º Concurs: "Losers" by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
  • Sunday, 25 November 2018 6:00
    23º Concurs: "El traspàs" d'Eloi Falguera by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs